Dla przedszkoli

Program edukacyjno-sportowy „Pies moim bezpiecznym przyjacielem" z udziałem psów zaprzęgowych rasy Siberian husky

dla dzieci przedszkolnych

Plan zajęć :

1. Wprowadzenie - informacje wstępne.
  2. Prezentacja multimedialna „Pies moim bezpiecznym przyjacielem”- prezentacja w formie rysunków- slajdów pokazująca jak należy bezpiecznie bawić się z psem, opiekować czworonożnym przyjacielem oraz jak rozpoznać , że pies jest zagrożeniem i jak się zachować obliczu niebezpieczeństwa.
  3. Elementy dogoterapii –zabawy edukacyjne, przełamujące lęk w stosunku do psów.
  4. Główna atrakcja – pokaz pracy PSIEGO ZAPRZĘGU  (w zależności od warunków pogodowych sanki lub wózek zaprzęgowy), możliwość przewozu dzieci pod nadzorem opiekuna z pełną asekuracją i zabezpieczeniem.

dla przedszkolidla przedszkolidla przedszkolidla przedszkoli
      Przejazd zaprzęgu jest w wolnym, spacerowym tempie.

Psy są odpowiednio wyszkolone do pracy z dziećmi, posiadają aktualne książeczki zdrowia, niezbędne szczepienia i badania weterynaryjne.

Top Solutions pomaga nam poprzez pozycjonowanie